Hakkımızda

Armes Gayrimenkul geliştirdiği tüm model ve sistemler, çalışma alanlarının başarısını artırmaya yöneliktir.
Danışmanlar için sahip olmaya değer kariyerler, sahip olmaya değer işler ve yaşamaya değer hayatlar kurmak misyonuyla 2002 yılında kurulan Armes Gayrimenkul, başarıya giden yolda benzersiz model ve sistemleriyle İstanbul'da gayrimenkul danışmanlık sektörüne yön vermeyi hedeflemektedir.

Armes Gayrimenkul , Gayrimenkul sektöründeki en zorlu yıl olarak nitelendirilen geçtiğimiz yıl bölgesinde aranan ve hızla büyüyen bir marka olma yolunda emin adımlar atmıştır. 


Armes Gayrimenkul Çalışma Alanları; 


Projeden ve ikinci el Konut Satışı / Kiralanması (Rezidans, Villa, Mesken); 

Projeden ve ikinci el Ofis Satışı / Kiralanması (Plaza Katı,Büro,Ofis); 

Proje Satışı / Kiralanması (Villa, Vip Konut, Ticari Mülk); 

Bina ve Otel Satışı / Kiralanması (Plaza, 3-4-5 Yıldız Oteller, Butik Oteller);

Arazi Satışı / Proje Geliştirme (Konusunda Eğitimli Uzman Kadro ile uygulama);


Armes Gayrimenkul Brokerı ve Danışmanları uzman olduğu konular hakkında sürekli olarak uygulamalı eğitimler alırlar. Bir gayrimenkul el değiştirecek ise uzmanlık alanlarına göre o sektördeki konuya hakim gayrimenkul  firmaları ve gayrimenkul profosyonelleri ile yol alırlar. İşin maddi getirisine değil, olumlu sonuçlanmasına odaklanırlar. Bu hizmetleri verirken maksimum oranda müşteri memnuniyeti ilkesini benimserler.

Armes Gayrimenkul

0 532 426 73 19

armesgayrimenkul.com, kesintisiz, yüksek kaliteli hizmeti, güncel ve detaylı ilanları, haberleri ile emlak platformudur.

HEDEFLERİMİZ

armesgayrimenkul.com'un öncelikli hedefi bireysel kullanıcılarımızı ve kurumsal iş ortaklarımızı tek bir çatı altında buluşturmaktır.

Armes Gayrimenkul markasının emlak ve inşaat sektörlerine tartışmasız yakınlığı bu hedefimize ulaşma yolunda önemli desteklerimizden birisi olacağına inancımız tamdır.

AMAÇLARIMIZ

Detaylı portföy yayınlama imkanı ile bilinçli ve alım gücü yüksek hedef kitleye ulaşma olanağı bireysel satıcı ve emlak ofisleri ile işbirliğimizin temelidir.

Sitede üye olmadan zahmetsizce detaylı ilan aramak, kriterleri verilen yeni ilanlardan haberdar edilmek, ilanlar arasında karşılaştırma yapabilmek emlak arama zahmetini en aza indiren kullanıcı dostu bir site olmasını sağlamak.

Doğru, kaliteli hizmet ile profesyonel bireysel satıcıları, emlak ofislerini, inşaat firmalarını ve ne aradığını bilen bilinçli alıcıları sektörün tek adresinde buluşturmayı hedeflemektedir.

Gerçek alıcı ve satıcıları ,doğru ve güncel ilanlar için buluşturmak ve hedeflerine hızlı ulaşmalarını sağlamak.

Sektör kalitesini ve verimini artıracak teknoloji destekli tüm yenilikleri hızlı ve gelişmekte olan emlak sektörüne sunmak.ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

hazır emlak sitesi